Rezultati Ultra

Rezultati Planinska

Rezultati Run&Fun

Prigovori na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

 

idtakmičara idkola rezultat
49 9 3:13:55
73 9 3:17:34
123 9 3:20:03
86 9 3:29:07
14 9 3:30:12
127 9 3:31:24
74 9 3:32:33
138 9 3:32:39
82 9 3:39:00
47 9 3:44:16
52 9 3:44:24
93 9 3:44:44
129 9 3:45:46
102 9 3:46:32
96 9 3:47:11
72 9 3:47:19
71 9 3:47:35
60 9 3:47:41
25 9 3:55:18
122 9 4:01:16
126 9 4:01:47
130 9 4:07:07
144 9 4:07:35
87 9 4:07:49
27 9 4:08:38
55 9 4:09:10
67 9 4:09:28
51 9 4:09:29
68 9 4:10:28
69 9 4:10:28
70 9 4:10:29
6 9 4:12:42
18 9 4:12:42
81 9 4:15:48
80 9 4:16:04
83 9 4:16:05
119 9 4:20:11
78 9 4:20:12
140 9 4:20:29
29 9 4:26:29
36 9 4:26:51
30 9 4:29:13
109 9 4:29:59
137 9 4:30:00
121 9 4:30:38
57 9 4:31:26
79 9 4:31:41
37 9 4:31:58
124 9 4:33:06
139 9 4:33:20
34 9 4:33:50
54 9 4:33:55
56 9 4:33:55
75 9 4:33:56
46 9 4:33:58
45 9 4:33:59
58 9 4:35:26
12 9 4:42:34
5 9 4:42:40
1 9 4:43:45
61 9 4:44:12
59 9 4:44:34
133 9 4:45:07
132 9 4:46:49
141 9 4:47:37
28 9 4:47:55
53 9 4:48:31
50 9 4:48:32
131 9 4:52:25
143 9 4:52:41
20 9 4:53:28
118 9 4:56:21
31 9 4:56:22
101 9 4:56:53
142 9 4:56:54
88 9 5:06:26
92 9 5:06:27
48 9 5:06:29
62 9 5:12:53
63 9 5:12:53
84 9 5:16:24
85 9 5:16:25
117 9 5:16:26
106 9 5:17:57
134 9 5:18:00
24 9 5:18:10
23 9 5:18:26
16 9 5:18:58
33 9 5:18:59
110 9 5:19:04
66 9 5:19:32
105 9 5:23:38
125 9 5:23:39
26 9 5:23:40
91 9 5:24:02
94 9 5:24:46
112 9 5:25:19
113 9 5:25:19
7 9 5:25:20
108 9 5:25:20
115 9 5:26:24
32 9 5:26:49
89 9 5:28:33
99 9 5:28:33
111 9 5:29:27
114 9 5:29:28
13 9 5:29:30
95 9 5:35:56
21 9 5:35:57
42 9 6:50:57
43 9 6:50:57
76 9 7:25:20
77 9 7:25:30
44 9 7:25:53
40 9 7:25:54
41 9 7:25:54
64 9 7:49:23
65 9 7:49:23

1. Anica i Emica / Davor Zorko, Tino Smoković- 1:28:18
2. XX / Paolo Rigo, Branko Vozila - 1:31:11
3. K.M.N.M. / Kristijan Zrinić, Vedran Močibob - 1:36:36
4. Picugi / Nikola Radić, Sebastian Nicoletti - 1:39:17
5. Bluz Team / Alfred Širol, Martina Šajina Ivetić - 1:43:23
6. Trickeri 1 / Senad Hodžić, Ivica Šuran - 1:46:09
7. ŽABAC / Sandi Milohanić, Ivana Puškarić - 1:46:47
8. Buregdžijska radnja "Kod braće" / Marko Mastrović,Jan Mastrović  1:50:13
9. Ladavci / Suzi Ladavac, Roni Ladavac - 1:50:45
10. Stotka / Ivan Stanić, Maja Filipović - 1:54:55
11. Prejaki / Danijel Vidan, Goran Ivančić - 2:02:05
12. Neuralyzer / Mario Grbin, Frederic-Ivan Silconi- 2:25:25
13. Jan Zaharija, Igor Zaharija - 2:32:33
14. SRK Alba Pula / Goran Vedernjak, Igor Đokić - DNF
15. A JE TO / Alex Slavica, David Lovakovič - DNF
16. Matej Modrušan, Goran Modrušan  skraćena staza 12km 1:35:00