Rezultati utrke

Rezultati challenger

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultatPrimjedba
1245Dražen GadžićOK KapelaHR03:23:17
2365Vedran KaldiOK KapelaHrvatska03:32:42
3364Vanja SuhinaTrail Running CroatiaHrvatska03:32:48
4212Antonio ChiavalonSRK PulsHR03:36:34
5287Luka TronteljTK Šmarnogorska navezaSlovenija03:41:04
6335Ronald KorotajLos Pollos hermanosCroatia03:41:23
7293Maksimilian KorotajLos Pollos HermanosCroatia03:41:57
8222Damir Grizanciceks er kaHrvatska03:42:11
9326Raul VozilaIndHrvatska03:42:17
10343Sebastijan KaićABACUS TEAMHrvatska03:43:37
11299Endi ŠirolHrvatska03:44:49
12275Josip PavlinABACUS TEAMHrvatska03:44:57
13238Denis Mirković SRK PULSHrvatska03:45:47
14225Danijel MaglicaOlimpik UmagHrvatska03:47:09
15327Renato SurijanSurijan TeamHr03:47:59
16255Guillaume FALLOURDFRANCE03:50:49
17358Ervin RadulovićNacho VidalHrvatska04:01:59
18288Luka Skočajsd 3 sportSlovenija04:02:38
19332Roberto ŠpelićOlimpik UmagHrvatska04:03:25
20211Entoni ŠirolSd trickeriHrvatska04:04:29
21221Damir DelićSrk PulsHrvatska04:04:29
22289Luka VitezSlovenija04:04:40
23260IGOR FABRIS3TrekeraHrvatska04:04:52
24215Bogo TronteljTK Šmarnogorska navezaSlovenija04:05:06
25218Dalibor UkotaSRK PULSHR04:05:35
26248Eduard BrečevićSrk AlbaHrvatska04:06:07
27259Igor ĐokićAlbaCroatia04:06:07
28283Kristina LjevarSrk AlbaHrvatska04:06:07
29257Igor PrenzDSR Run & FunHrvatska04:07:04
30224Danijel MorettiSRK PULSCroatia04:11:23
31331Roberto VareškoSrk PulsHrvatska04:13:08
32279kristian dragobratovićsrk pulshrvatska04:13:09
33315Nenad CaricIndividualHr04:13:49
34316Nika RužićZTŠCroatia04:16:34
35348Suzana StanićZTŠCroatia04:16:35
36360Tomislav VukOK VihorHrvatska04:16:35
37363Vanja VukičevićSrk PULSHrvatska04:21:37
38240Dino UdovičićHrvatska04:21:52
39361Valentin RimanićHrvatska04:21:57
40214Blaž ?rgičSlovenija04:23:01
41377Vladimir LjubešićSrk PulsHrvatska04:23:48
42291Maja KajzerSlovenija04:24:21
43203Ales VeselicPustolovec RajdSlovenija04:24:22
44357Daniel DekovićPsk PulastroHrvatska04:24:26
45217Dalibor BastijančićDVD KANFANARHrvatska04:24:32
46369Vedran VitasovićBk AXAHrvatska04:25:25
47375Viliam GašpariniDSR Run & funHrvatska04:25:30
48230Davor KrivićŠišansko runHrvatska04:25:33
49367Vedran JedrejčićINDHrvatska04:26:59
50236Denis SardozHrvatska04:27:02
51270Jakov ŠuranDustin HoffmanCroatia04:27:08
52227Dario RoccoOutdoorsCroatia04:31:06
53301Marko JelićInfinitusHrvatska04:31:11
54305Mauro HervatXXXHr04:32:52
55376Vladimir GnipXXXHrvatska04:32:52
56370Vedran UjčićRV out of officeHrvatska04:32:53
57235Denis Krizmanićsrk AlbaHrvatska04:33:34
58340Sandro JurčićIndividualHrvatska04:37:55
59216Cristina Vojić KrajcarOlimpik UmagHrvatska04:42:21
60272Jana Benvegnu LebanOlimpik UmagHrvatska04:42:21
61350Rahela Černeka JacinOlimpik Umag04:42:21
62311Miro SuhadolcSlovenija04:46:55
63273Janez KajzerSlovenija04:46:56
64269Jaka BrelihSlovenia04:53:20
65303Matej PrezeljMC IdrijaSlovenija04:53:20
66323Peter LahajnarMC IdrijaSlovenija04:53:20
67201Alan BuhinBgk TuškanacHrvatska05:03:35
68278Kristian BrenkoSRK PULSHrvatska05:04:36
69373Veljko HlačaIND05:07:32
70345Siniša Ramić3TrekeraHrvatska05:08:07
71251Goran VedernjakDobra kapljicaHR05:09:02
72320Nives MarinacKIBNR05:09:02
73329Robert MarinacKIBNRHrvatska05:09:02
74382Luka ŠkropetaOlimpik UmagHrvatska05:16:10
75233Dean NovoselOlimpik UmagHrvatska05:16:11
76352Luka MorelatoVK Adriaco05:18:01
77239Dino DejakVK ADRIACO POREČHrvatska05:18:02
78281Kristijan Racan05:18:37
79378Vlado FrankovicPD SkitaciCroatia05:18:56
80290Ljubomir JurišićInfnitusHrvatska05:24:58
81371Veljano BrnobićTZO05:24:59
82282KRISTINA AFRIĆHrvatska05:25:29
83309Mirjana BeračOlimpik UmagHrvatska05:25:30
84206Ana PerošHrvatska05:25:32
85366Vedran MohorovičićHrv05:25:51
86277Klaudio BarkovicKIBNRHrvatska05:26:02
87313Mladen ŽivčićsupernonićiSlovenija05:35:00
88274Jelena RosandićsupernonićiHrvatska05:35:05
89229David MatkovićHrvatska05:40:17
90209Ana BenčićOlimpik UmagCroatia05:40:34
91237Denis BrozićOlimpik UmagHr05:40:34
92247Duško BrdarOlimpik UmagHrvatska05:43:04
93379Zoran GalovićOlimpik UmagHR05:43:05
94265Ivan PauletićDSR Run & Fun05:43:37
95295Marija Valić DobriDSR Run & FunHrvatska05:43:52
96381Žuža GotesmanDSR Run & FunHrvatska05:44:17
97330Roberto BačićDSR Run & FunHrvatska05:44:18
98285Lara Jurčić-MatoševićDSR Run & FunHrvatska05:44:25
99253Gracijela GrubisaSD TRICKERIHrvatska05:45:00
100314Natali PilatHrvatska05:45:14
101264Ivan LoncarSD Trickeri Pazin05:45:17
102249Ivica ŠuranSD trickeriHrvatska05:45:27
103234Dejan BuićDSR Run & FunHrvatska05:46:29
104294Mani PlastićTK PulaHrvatska05:46:30
105226DANIJELA ĆOSIĆHrvatska05:46:32
106362VANESA Peruško TOPIĆTK PulaCroatia05:46:36
107228DARKO KAJFEŠTK PulaHrvatska05:46:42
108267Ivana BelobrajićHrvatska05:47:44
109321Paolo BonasIndHrvatska05:47:45
110241Doris FejerOmega Running TeamHrvatska05:47:46
111297Marijo KomeričkiAK SljemeHrvatska05:47:57
112243Dragan BrečevićHrvatska05:48:30
113213Barbara KešmerDSR Run & FunHrvatska05:49:11
114322Goran KešmerDSR Run & Fun05:49:25
115312Miroslav KolacAk medimurjeHrvatska05:50:38
116308Mirjana KolacAk SljemeCroatia05:51:02
117286Lidia MoharićHrvatska05:51:03
118337Domagoj GalkowskiZagrebačka Treking ŠkolaHrvatska06:07:18
119317Nika OreškovićSrk RIKAHrvatska06:07:19
120250Goran HekKisele nogiHrvatska06:41:23
121306Mihaela KaligariKisele nogiHrvatska06:41:23
122336Rozana VeselicaHrvatska06:57:36
123258Igor CvekIndHrvatska06:57:37
124319Nina GrabrovicInd06:57:37
125208Ana KovačićAK SljemeHrvatska07:02:49
126244Dragan JankovićAK SljemeHrvatska07:02:49
127219Damir ModrušanHR07:51:00
128266IVAN POSINJAKKCIPT SamoborHrvatska07:51:00
129280Kristijan BakšaTeam MareliHR07:51:00
130302Martina KrizmanHrvatska07:51:00
131353Tajana HoljevacAK Perpetuum MobileHrvatska07:51:48
132374Vera FrancOK Kapela, ZagrebHrvatska07:51:48
133205Ana Barać DobranDSR Run & FunHrvatska08:23:53
134252Gordana OstovićDSR Run & FunHrvatska08:23:57
135349Suzana SokačDSR Run & FunHrvatska08:23:58
136263Iva FlahDSR Run & FunHrvatska08:23:59
137231Dean GalovićSRK Alba, pd.knezgrad, bbk.marCroatia08:24:00
202Aleks Časar/SloveniaDNF
204Alex MatikaHrvatskaDNF
207Ana FrangešHrvatskaDNF
210Ana Marija Časar Hribljan/SloveniaDNF
220Damir BlaškovićDSR Run & FunHrvatskaDNF
232Dean SinčićHrvatskaDNF
242Dragan KrivičićJeremijaSloveniaDNF
246Dubravko MiloticCroatiaDNF
254Gregor Mlakarlenuh.siSLOVENIADNF
256Helena PovijačHrvatskaDNF
261Irena ŠoštarićHrvatskaDNF
268Ivana ButkovicHrvatskaDNF
276Karolina PopovskiHrvatskaDNF
284Lana Šoštarić LedićHPD runolistHrvatskaDNF
292Maja FilipovićOlimpik UmagHrvatskaDNF
296marijela vidovićolimpik umagHrvatskaDNF
298Marin ProdanSrk AlbaHrvatskaDNF
300Marin RajnovićHrvatskaDNF
304Matevž KržanSlovenijaDNF
307Miranda BrkljacicAk SljemeHrvatskaDNF
310Mirjana Frantal JadreškoHrvatskaDNF
318Igor VukmirovićTrail Running CroatiaHrvatskaDNF
324Petra IšićInd.HrvatskaDNF
328Robert PiljanINDHrvatskaDNF
333Slobodan brojHrvatskaDNF
334Ronald JurcanHrvatskaDNF
338Sandra BogdanovićTeam MareliHrvatskaDNF
339Sandra BonazzaHrvatskaDNF
341Sanja BonacaDSR Run & FunHrvatskaDNF
342Sanja Cinkopan KorotajHrvatskaDNF
344Sendi BeviakvaHrvatskaDNF
346Snežana KrivičićJeremijaSrbijaDNF
347Sunčica HermanssonHrvatskaDNF
351Suzana Hlača indHrvatskaDNF
355Tea ŽigantoHrvatskaDNF
356Tea RakarCroatiaDNF
359TINO SMOKOVIĆHRDNF
368Vedran MočibobOlimpik UmagHrvatskaDNF
372Veljko BrajkovicCroatiaDNF
380Zrinka MaticHrvatskaDNF

Rezultati utrke

Rezultati challenger - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDr탑avaRezultatPrimjedba
1283Kristina LjevarSrk AlbaHrvatska04:06:07
2316Nika RužićZTŠCroatia04:16:34
3348Suzana StanićZTŠCroatia04:16:35
4291Maja KajzerSlovenija04:24:21
5216Cristina Vojić KrajcarOlimpik UmagHrvatska04:42:21
6272Jana Benvegnu LebanOlimpik UmagHrvatska04:42:21
7320Nives MarinacKIBNR05:09:02
8282KRISTINA AFRIĆHrvatska05:25:29
9309Mirjana BeračOlimpik UmagHrvatska05:25:30
10206Ana PerošHrvatska05:25:32
11274Jelena RosandićsupernonićiHrvatska05:35:05
12209Ana BenčićOlimpik UmagCroatia05:40:34
13295Marija Valić DobriDSR Run & FunHrvatska05:43:52
14381Žuža GotesmanDSR Run & FunHrvatska05:44:17
15285Lara Jurčić-MatoševićDSR Run & FunHrvatska05:44:25
16253Gracijela GrubisaSD TRICKERIHrvatska05:45:00
17314Natali PilatHrvatska05:45:14
18294Mani PlastićTK PulaHrvatska05:46:30
19226DANIJELA ĆOSIĆHrvatska05:46:32
20362VANESA Peruško TOPIĆTK PulaCroatia05:46:36
21267Ivana BelobrajićHrvatska05:47:44
22241Doris FejerOmega Running TeamHrvatska05:47:46
23213Barbara KešmerDSR Run & FunHrvatska05:49:11
24308Mirjana KolacAk SljemeCroatia05:51:02
25286Lidia MoharićHrvatska05:51:03
26317Nika OreškovićSrk RIKAHrvatska06:07:19
27306Mihaela KaligariKisele nogiHrvatska06:41:23
28336Rozana VeselicaHrvatska06:57:36
29319Nina GrabrovicInd06:57:37
30208Ana KovačićAK SljemeHrvatska07:02:49
31302Martina KrizmanHrvatska07:51:00
32353Tajana HoljevacAK Perpetuum MobileHrvatska07:51:48
33374Vera FrancOK Kapela, ZagrebHrvatska07:51:48
34205Ana Barać DobranDSR Run & FunHrvatska08:23:53
35252Gordana OstovićDSR Run & FunHrvatska08:23:57
36349Suzana SokačDSR Run & FunHrvatska08:23:58
37263Iva FlahDSR Run & FunHrvatska08:23:59

Rezultati utrke

Rezultati ultra

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultatPrimjedba
1153Andraž HribarSRK Puls PulaSlovenija04:42:13
2193Tomaž CankarPustolovec RAJDSlovenia05:29:28
3156Bojan JevševarOK BrežiceSLO06:12:07
4151Alen PaliskaSRK AlbaCroatia06:46:27
5181Paula VrdoljakAK SljemeHrvatska06:50:48
6174Marko OreskovicUPRI GELENDERHrvatska06:52:32
7169Luka FiletinOK Kapela / ZTŠCroatia07:08:39
8177Mauricio KrizmanicTK Albona TrickeriHR07:18:13
9176Matej ArnušPustolovec RajdSlovenija07:18:39
10175Martin ZidarićSD Trickeri/SRK RikaHrvatska07:19:03
11167Klemen Udovičsalomon intersportslovenija07:20:54
12166Jelena BrezakAK Zabok- Zagorje Adventure TeHrvatska07:21:44
13159Branko TomišićSRK SutivanacHrvatska07:23:14
14158Borko Zugansrk rikacroatia07:35:31
15172Marko Mataija ValhOlimpik Umag running teamCroatia07:35:31
16171Marina RotarOlimpik UmagCroatia07:35:46
17191Tamara RavnakŠD MaksimSlovenija08:44:04
18185Rolando RavnakŠD MaksimSlovenija08:45:35
19194Tomislav KolacAK SljemeRH09:29:06
20173Marko PletikosaAK SljemeHrvatska09:34:06
21163Dubravko SeverAK SljemeHrvatska09:36:36
22184Robert FlegarTK PulaHr09:38:14
23157Boris ErženSlovenija09:42:07
24154Andrej VadljaDSR 3.MAJHrvatska09:45:53
25183Robert DundaraSrk AlbaHrvatska10:47:30
26178Nataša Rogić JukopilaSRK AlbaHrvatska10:48:45
27168Kristian RužićHrvatska10:51:16
28155Denis BajićHrvatska10:54:17
152aleš novakmariborslovenijaDNF
160Darijo VukančićTreking majstoriHrvatskaDNF
161Irena Corko MeštrovićOk KapelaHrvatskaDNF
162Dražen JovičićAK jovičićBosna i hercegovinaDNF
164Inot KlemencicSlovenijaDNF
165Ivana Jonke ValpotićZagrebačka Treking ŠkolaHrvatskaDNF
170Marijo VranaričićZTŠ - Zagrebačka treking školaHrvatskaDNF
179Nenad PopovicOlimpik UmagHrvatskaDNF
180Nicol KolarHrvatskaDNF
182Robert SpanovicTreking majstoriHrvatskaDNF
186Samir ČauševićKrav Maga IstraHRDNF
187Sanda BerženjiAK Forca / OK KapelaHrvatskaDNF
188Saša KolarHrvatskaDNF
189Tadej MaligojProstočasnikSloveniaDNF
190Tajana ŠpoljarecZTŠHrvatskaDNF
192Tihomir KrucHrvatskaDNF
195Vedran BerkovicPerpetuum AdventureCroatiaDNF
196Vedran KovačićOlimpik UmagHrDNF
197Vlatko TounecPomaloHrvatskaDNF
198Zvonimira MilevčićAK SljemeHrvatskaDNF
199Renata BaturAk SljemeDNF

Rezultati utrke

Rezultati ultra - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultatPrimjedba
1181Paula VrdoljakAK SljemeHrvatska06:50:48
2166Jelena BrezakAK Zabok- Zagorje Adventure TeHrvatska07:21:44
3171Marina RotarOlimpik UmagCroatia07:35:46
4191Tamara RavnakŠD MaksimSlovenija08:44:04
5178Nataša Rogić JukopilaSRK AlbaHrvatska10:48:45

Rezultati utrke

Rezultati funrun

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultatPrimjedba
143Ivan StanićTK Albona Extreme LabinHrvatska00:47:53
294Sandi MilohanicTK ALBONA EXTREMECroatia00:47:53
3100Saša AntićWild Card - ValjevoSerbia00:50:02
471Marko MilevojOlimpik UmagHrvatska00:51:31
530filian fabrisHrvatska00:51:50
685Nenad MilohanićIND.Hrvatska00:52:52
764LUKA KUCERKA/Hrvatska00:53:08
872Marko MeštrovićHrvatska00:54:06
911Branimir Ferenčićhrvatska00:55:25
1073Marko NuićOlimpik UmagHrvatska00:55:29
1174Martin JevševarOK Brežiceslo00:56:16
12108Timothy BaxterVelika Britanija00:56:42
13103Slobodan GojkoPocasni krugHrvatska00:57:55
1431Filip Losac-Hrvatska00:58:43
1518Dario Petelin-Hrvatska00:59:11
1613Bruno FlegoOlimpik Umag00:59:21
1728Elvis PozzeccoOlimpik teamumagHrvatska01:01:16
1829Elvis GlavičićOlimpikHrvatska01:01:32
1960Koljka ScoriaIND01:01:57
2034Goran MilohanicTK ALBONA EXTREMECroatia01:02:44
2159Ketrin VelićOlimpik UmagHrvatska01:03:20
2210Bojan Ferležsd 3 sportSlovenija01:03:21
2383Natalija GlavinićOlimpik UmagHrvatska01:03:46
24113Vedrana MaršićSRK Puls PulaHrvatska01:06:14
25138Ranko GrkovićSD TrickeriHrvatska01:07:36
2658Ketrin Rojnić-ŠkopacOLIMPIKHrvatska01:07:51
2761Lara DeklićOlimpik Umag Running TeamHrvatska01:08:02
286Andreja sarićAK SljemeCroatia01:08:37
2936Gustaf R?hlanderTeleopti IFSweden01:08:38
308Antonela BašićHrvatska01:08:56
3122Drazen PericOlimpik UmagHr01:09:47
32104Snježana ZecOlimpik Umag Running TeamHrvatski01:09:54
3342Iva NuićOlimpik UmagHrvatska01:10:06
3426Elvis SalamonSRK albaHrvatska01:10:47
357Anica HribarOK Brežiceslo01:10:49
3624Dunja Leka BrozićOlimpik UmagHrvatska01:10:57
3727Elvis CernekaSrk Alba01:11:21
38118Višnja BukovacBK NovigradHrvatska01:11:42
3932Filip JakobovicHrvatska01:12:44
4041Iva Rogulj HreljaTK PULAHRVATSKA01:12:47
4178Massimo HreljaTK PULAHRVATSKA01:12:49
4247Ivana PuškaricTK ALBONA EXTREMECroatia01:13:05
43130Pavle FlereOlimpik UmagSlovenija01:13:05
441Alan Jelenović-Hrvatska01:13:31
4533GIANNI MiglioranzaSlovenia01:13:38
46122ZVONKO DUŠANEKISTRUN - THE RED TEAMHRVATSKA01:14:53
47110TISA ĆUS KOVAČIĆOLIMPIK UMAGHRVATSKA01:14:58
48129Suzana LakovićHrvatska01:14:59
49124Željko SušekOlimpik, UmagHrvatska01:15:16
5015Damir BonacaHrvatska01:15:42
51136Jan BićanićHrvatska01:15:52
5252Josip Barić01:16:05
53131Vedran BoltersteinHrvatska01:16:13
54112Vanja ModrušanHrvatska01:17:05
5516Daniela PolčićINDHrvatska01:17:38
56106Tamara IharošIndHrvatska01:17:55
57128Gordan GoljaHrvatska01:17:55
5839Ingrid LenacHrvatska01:18:25
59120Zdravko LenacHrvatska01:18:27
6021Dragutin MarciušHrvatska01:18:47
6187Nina SoldatićOlimpik UmagHrvatska01:20:24
62134Dean Šimić01:20:26
63117Viktor PijerovOlimpik UmagCroatia01:20:31
6467Maja PranjkovicAddidas runnersHrvatska01:20:32
6514Dalibor LegovićHrvatska01:20:46
6646Ivana PremužHR01:20:46
6782Nada KaštelanHrvatska01:21:16
685Andrej ŠkopacOLIMPIKHrvatska01:21:40
6919DENISA MANOJLOVIĆhrvatska01:22:01
7090PETRA RACAhrvatska01:22:01
7154JUSTIN ŠAJINAHrvatska01:22:52
7268MARGARITA ŽGRABLIĆHrvatska01:22:53
73137Iva RinčićHrvatska01:23:18
7463Lola AntićWild Card - ValjevoSerbia01:25:17
754Andrea DraščićSrk AlbaCroatia01:25:45
7676Martina Martin-Hrvatska01:25:57
7798Sanja VukHrvatska01:26:01
7893Rozana GrgorinićCroatia01:26:31
7935Goranka Grbić BrečevićSrk AlbaHrvatska01:29:21
8080Milena Mudrinicolimpik umagCroatia01:29:49
81114Vera ZidarOlimpic UmagHrvatska01:29:50
8255Kaja ŠiberleKK Škofja LokaSlovenija01:30:25
83109Tina DolencKK Škofja LokaSlovenija01:30:25
8496Sanela KrižmanićSD TrickeriHrvatska01:31:38
8548Ivana DžebaOlimpik running team UmagHrvatska01:34:11
8669Marija Gradecak GalovicOK KapelaHrvatska01:38:34
8792Roberta CupicZTŠCroatia01:40:00
8837Helena JurčićHrvatska01:43:54
89132Petra HrastićHrvatska01:43:54
9084Nataša LakotaHrvatska01:44:03
9125Đeni CalcinaHrvatska01:45:27
9249Ivana JurisevicOlimpik UmagHrvatska01:45:42
9350Janja StikicOlimpik UmagHrvatska01:46:38
9466Maja RisticHrvatska01:46:38
95115Vesna Majdak GalovićOlimpik UmagHrvatska01:46:55
9640Irena Greblo*Hrvatska01:48:26
9723dubravka soldored reamhr01:50:15
9838Ines RajnovićHrvatska01:50:15
9989ORIETTA MARUŠIĆRED TEAM01:50:16
100123Žana RajićAK SljemeHrvatska01:50:33
10120Dijana RabarSD TrickeriHrvatska01:53:40
102133Ana MofardinHrvatska01:53:40
103116Vesna Janko RadovanSD TrickeriHrvatska01:53:41
104121Zdravko TonkovicIndHrvatska01:56:50
10586nikola basletićsrthr01:57:05
1063Ana Petković Basletić01:57:06
10712Branko BasleticHrvatska01:57:10
10844Ivan BasletićHrvatska01:57:15
109107Tatjana SuhadolcSlovenija01:57:55
110135tajana živkovićsrthr01:58:30
11191Ratka RaškovićHR02:11:25
11217Danijela PiljanHrvastska02:16:00
11379Mia StupinHrvatska02:24:20
1149Antonija TrojanovićHR02:24:30
11581Mirjam KasapovićHR02:28:00
11697SANJA PETEKhrvatska02:28:00
117101Silvia KasapovićHR02:28:00
118105Suzana StupinHR02:29:50
126Matej KrznarSlovenijaDNF
2Ana StojnićTar VabrigaHrvatskaDNF
45Ivana GriparićHrvatskaDNF
51Jasmina Vojniković INDhrvatskaDNF
53Jurij ZupančičDELIKATESA DOBROTE.SISlovenijaDNF
56Karmen BuršićDNF
57Karmen RadetikioSrk pulsCroatiaDNF
62Lina PoljuganTk PulaHrvatskaDNF
65Slobodan brojHrvatskaDNF
70Marja AdamičSlovenijaDNF
75Martina LukezicSlovenijaDNF
77Martina Novosel DumicicOlimpik UmagHrvatskaDNF
88OLUSEGUN TAIWONigeriaDNF
95SANDRA FABRISOLIMPIK UMAGCroatiaDNF
99Saša Rot ZankolaOlimpik UmagHrvarskaDNF
102Siniša ZankolaOlimpik UmagHrvarskaDNF
111Valter Putinja-HRDNF
119Vlatka JambrovićHrvatskaDNF
127Jan Ažbe GabrovšekSlovenijaDNF

Rezultati utrke

Rezultati funrun - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultatPrimjedba
160Koljka ScoriaIND01:01:57
259Ketrin VelićOlimpik UmagHrvatska01:03:20
383Natalija GlavinićOlimpik UmagHrvatska01:03:46
4113Vedrana MaršićSRK Puls PulaHrvatska01:06:14
558Ketrin Rojnić-ŠkopacOLIMPIKHrvatska01:07:51
661Lara DeklićOlimpik Umag Running TeamHrvatska01:08:02
76Andreja sarićAK SljemeCroatia01:08:37
88Antonela BašićHrvatska01:08:56
9104Snježana ZecOlimpik Umag Running TeamHrvatski01:09:54
1042Iva NuićOlimpik UmagHrvatska01:10:06
117Anica HribarOK Brežiceslo01:10:49
1224Dunja Leka BrozićOlimpik UmagHrvatska01:10:57
13118Višnja BukovacBK NovigradHrvatska01:11:42
1447Ivana PuškaricTK ALBONA EXTREMECroatia01:13:05
15110TISA ĆUS KOVAČIĆOLIMPIK UMAGHRVATSKA01:14:58
16129Suzana LakovićHrvatska01:14:59
17112Vanja ModrušanHrvatska01:17:05
1816Daniela PolčićINDHrvatska01:17:38
19106Tamara IharošIndHrvatska01:17:55
2039Ingrid LenacHrvatska01:18:25
2187Nina SoldatićOlimpik UmagHrvatska01:20:24
2267Maja PranjkovicAddidas runnersHrvatska01:20:32
2346Ivana PremužHR01:20:46
2482Nada KaštelanHrvatska01:21:16
2519DENISA MANOJLOVIĆhrvatska01:22:01
2690PETRA RACAhrvatska01:22:01
2754JUSTIN ŠAJINAHrvatska01:22:52
2868MARGARITA ŽGRABLIĆHrvatska01:22:53
29137Iva RinčićHrvatska01:23:18
3063Lola AntićWild Card - ValjevoSerbia01:25:17
314Andrea DraščićSrk AlbaCroatia01:25:45
3276Martina Martin-Hrvatska01:25:57
3398Sanja VukHrvatska01:26:01
3493Rozana GrgorinićCroatia01:26:31
3535Goranka Grbić BrečevićSrk AlbaHrvatska01:29:21
3680Milena Mudrinicolimpik umagCroatia01:29:49
37114Vera ZidarOlimpic UmagHrvatska01:29:50
3855Kaja ŠiberleKK Škofja LokaSlovenija01:30:25
39109Tina DolencKK Škofja LokaSlovenija01:30:25
4096Sanela KrižmanićSD TrickeriHrvatska01:31:38
4148Ivana DžebaOlimpik running team UmagHrvatska01:34:11
4269Marija Gradecak GalovicOK KapelaHrvatska01:38:34
4392Roberta CupicZTŠCroatia01:40:00
4437Helena JurčićHrvatska01:43:54
45132Petra HrastićHrvatska01:43:54
4684Nataša LakotaHrvatska01:44:03
4725Đeni CalcinaHrvatska01:45:27
4849Ivana JurisevicOlimpik UmagHrvatska01:45:42
4950Janja StikicOlimpik UmagHrvatska01:46:38
5066Maja RisticHrvatska01:46:38
51115Vesna Majdak GalovićOlimpik UmagHrvatska01:46:55
5240Irena Greblo*Hrvatska01:48:26
5323dubravka soldored reamhr01:50:15
5438Ines RajnovićHrvatska01:50:15
5589ORIETTA MARUŠIĆRED TEAM01:50:16
56123Žana RajićAK SljemeHrvatska01:50:33
5720Dijana RabarSD TrickeriHrvatska01:53:40
58133Ana MofardinHrvatska01:53:40
59116Vesna Janko RadovanSD TrickeriHrvatska01:53:41
603Ana Petković Basletić01:57:06
61107Tatjana SuhadolcSlovenija01:57:55
62135tajana živkovićsrthr01:58:30
6391Ratka RaškovićHR02:11:25
6417Danijela PiljanHrvastska02:16:00
6579Mia StupinHrvatska02:24:20
669Antonija TrojanovićHR02:24:30
6781Mirjam KasapovićHR02:28:00
6897SANJA PETEKhrvatska02:28:00
69101Silvia KasapovićHR02:28:00
70105Suzana StupinHR02:29:50