Sunny

  Ime i prezime Spol Klub Država
1Nina
Blečić
fSRK RikaHrvatska
2Ervin
Radulović
mNacho Vidal fan clubHrvatska
3Denis
Krizmanić
mIndividualHrvatska
4Ivan
Tadej
mindhr
5Roberto
Basiaco
mOlimpik UmagHrvatska
6Dean
Novosel
mOlimpik umagHrvatska
7Rahela
Černeka Jacin
fOlimpik UmagHrvatska
8Marina
Rotar
fOlimpik UmagHrvatska
9Cristina
Vojić Krajcar
fOlimpic running team UmagHrvatska
10Vera
Franc
fOK Kapela, ZagrebHrvatska
11Antonio
Chiavalon
mSRK PulsCro
12Jana
Benvegnu Leban
fOlimpik UmagHrvatska
13Denis
Mirkovic
mSRK PULSIstra
14Jasmina
Vojniković
fINDHrvatska
15Nataša
Rogić Jukopila
fSRK AlbaHrvatska
16Marko
Novak
mUltra trail RibnicaSlovenija
17Goran
Poznanović
mA. K. PlitviceHrvatska
18GABI
GABELICA
fZTŠCROATIA
19Nikola
Zidaric
mHrvatska
20Dalibor
Fućak
mGtthrvatska
21Dražen
Šunjić
mKCIPT SamoborHrvatska
22Florijan
Ban
mSRK RIKAHrvatska
23Roberto
Špelić
mOlimpik UmagHrvatska
24Toni
Drandić
mHrvatska
25Pavle
Kruljac
mSRK Alba/Be Fit GymHrvatska
26Ivan
Kernjus
mTk Tar-VabrigaHRV
27Darko
Drakula
mAK SljemeHrvatska
28Iva
Nuić
fOlimpik Umag Hrvatska
29Vanja
Vukičević
mSrk PULSCroatia
30Igor
Rudan
mTiki TeamHrvatska
31Primož
Kosmač
mSlovenija
32Alenka
Kosmač
fSlovenija
33Robert
Flegar
mTK PulaHrvatska
34Igor
Ostović
mINDHrvatska
35Josipa
Pavlovic
fTorpedo runnersHrvatska
36Vedran
Mohorovičić
mHrvatska
37Mirjana
Berač
fOLIMPIK UMAGHRVATSKA
38Kristina
Ljevar
fSrk AlbaHrvatska
39Dalibor
Ukota
mSRK PULSHR
40Gordan
Deluka
mTorpedo runnersHrvatska
41Mario
Vurnek
mAtletski klub PlitviceHrvatska
42Eta
Skender
fUrban styleCroatia
43Goran
Kveštak
mPerpetuum mobileCroatia
44kristijan
ryznar
mMARS runnig teamhrvatska
45damir
azinovic
mMARS runnig teamhrvatska
46Tin
Vesel
mPerpetuum mobileCroatia
47Andrej
Ograjenšek
mSlovenia
48Mauro
Zohil
mSRK SutivanacHrvatska
49Ivan
Banković
mSrk PulsHrvatska
50Gabrijela
Gvozdanović
fBooyzekHrvatska
51Vedran
Đukić
mBooyzekHR
52Andrej
Zaman
mŠD Tekači Vipavske dolineSlovenija
53Ana
Benčić
fOlimpik UmagHrvatska
54Marko
Meštrović
mOlimpik UmagHrvatska
55Goran
Milohanic
mTk albona extrimHrvatska
56Luka
Španjol
mCroatia
57Ivona
Pierobon
fHrvatska
58Kristina
Afrić
fHrvatska
59Ivana
Ivandija
fIndHrvatska
60Vjekoslav
Ivandija
mIndHrvatska
61Karla oblak
Oblak
fNuvolaslovenia
62Matic
Modic
mTK Ljubljanaslovenia
63Vedran
Vale
mHrvatska
64Roberto
Špelić
mOlimpik UmagHrvatska
65Nikolina
Kuvačić
fHrvatska
66Aljoša
Smolnikar
mHoka One One SlovenijaSlovenija
67Saša
Rot Zankola
fOlimpik UmagHrvatska
68Vedrana
Maršić
fSRK PULSHrvatska
69Miha
Škulj
mSlovenija
70Mitja
Volčanšek
mIstrski tovarSlovenija
71Sabrina
Ellero
fGM GS Aquile FriulaneItalia
72Mirjana
Frantal Jadreško
fHrvatska
73DARKO
TEMENT
mMARIBORSKI TEKAČISLOVENIJA
74Dražen
Šunjić
mKCIPT SamoborHrvatska
75Milan
Budinski
mHrvatska
76Ana
Rumiha
fPokret OdmoraCroatia
77Neven
Mijanović
mOlimpik UmagHrvatska

Fun&run

  Ime i prezime Spol Klub Država
1Nina
Pahović
fVK Adriaco Hrvatska
2Tatjana
Kalođera
fSalomon Running TeamCroatia
3Andrea
Ban
fAK KvarnerHrvatska
4Tajana
Holjevac
fAK Perpetuum Mobile Hrvatska
5Nada
Kaštelan
fHrvatska
6Daniela
Polčić
fHrvatska
7Vinko
Polčić
mHrvatska
8Goran
Pavlovic
mIndHrvatska
9Mauro
Medved
mIndHrvatska
10Iva
Rincic
fIndHrvatska
11MARIO
SKENDER
mHrvatska
12EMIR
JAKUPOVIĆ
mJAKI Labrador teamCRO
13MARIO
SKENDER
m--HRVATSKA
14Petra
Vukoša
fIndHrvatska
15Kristijan
Vučković
mIndHrvatska
16Jasmna
Carek
fSRK PulsHrvatska
17Miomir
Carek
mSRK PulsHrvatska
18Thomas
Carek
mSRK PulsHrvatska
19Marina
Cetina
fHrvatska
20Mihaela
Tepšić
fHrvatska
21Ena
Mađarić
fHrvatska
22Zvonimir
Marić
madidas runnersCroatia
23Slavica
Maršić
fPedeset plusHrvatska
24Vlasta
Popić
fPedeset plusHrvatska
25Luka
Miloš
mVK ADRIACOHrvatska
26Doris
Bilić
fHrvatska
27Ana
Braškić
findividualnoHrvatska
28Saša
Cvitan
mindividualnoHrvatska

Urban

  Ime i prezime Spol Klub Država
1Nina
Blečić
fSRK RikaHrvatska
2Vera
Franc
fOK Kapela, ZagrebHrvatska
3Roberto
Ritossa
mHrvatska
4Diana
Didović
fCroatia
5Goran
Poznanović
mA. K. PlitviceHrvatska
6Dražen
Šunjić
mKCIPT SamoborHrvatska
7Ljiljana
Pavlović
fTorpedo runnersHrvatska
8Aleksandar
Ostojic
mKi fa menoHrvatska
9Fabian
Sponza
mKi fa menohrvatska
10Fabio
Pastrovicchio
mKi fa menoHrvatska
11Tatjana
Kalođera
fSalomon Running TeamCroatia
12Tajana
Holjevac
fAK Perpetuum Mobile Hrvatska
13Nada
Kaštelan
fHrvatska
14Pavle
Kruljac
mSRK Alba/Be Fit GymHrvatska
15Vanja
Vukičević
mSrk PULSCroatia
16Ivana
Kinkela
fTorpedo RunnersHrvatska
17Alma
Marić-Kele
fHrvatska
18Nika
Ružić
fZTŠHrvatska
19Primož
Kosmač
mSlovenija
20Alenka
Kosmač
fSlovenija
21Nina
Ladavac
fHrvatska
22Andrej
Šuljić
mHrvatska
23Josipa
Pavlovic
fTorpedo runnersHrvatska
24Jadranka
Dragičević
fTorpedo runnersHrvatska
25Ana
Ribičić
fHrvatska
26Vedran
Mohorovičić
mHrvatska
27Kristina
Ljevar
fSrk AlbaHrvatska
28Gordan
Deluka
mTorpedo runnersHrvatska
29Sandra
Deluka
fTorpedo runnersHrvatska
30Nina
Karlić
fKi fa menoHrvatska
31Marina
Cetina
fHrvatska
32Andrej
Zaman
mŠD Tekači Vipavske dolineSlovenija
33Valentina
Stanissa
fINDHrvatska
34Alen
Aničić
mIndividualHrvatska
35Sanja
Kauzlarić
fTorpedo runnersHrvatska
36Goran
Milohanic
mTk albona extrimHrvatska
37Kristina
Afrić
fHrvatska
38suzana
gracin
ftorpedo runnershrvatska
39Ivana
Ivandija
fIndHrvatska
40Vjekoslav
Ivandija
mIndHrvatska
41Karla oblak
Oblak
fNuvolaslovenia
42Matic
Modic
mTK Ljubljanaslovenia
43Zorica
Andrić
fHrvatska
44Anamarija
Alić
fTorpedo RunnersHrvatska
45Ana
Malinar Velčić
fTorpedo RunnersHrvatska
46Marcella
Vidmar
fTorpedo runnersHrvatska
47Ivana
Morić
fTorpedo runnersHrvatska
48Dragan
Drobac
mCroatia
49Siniša
Božičkovć
mSRK PULSHrvatska
50Sanda
Zorica
fTorpedo runnersHrvatska
51Ana
Fak
fTorpedo runnersHrvatska
52Branka
Malešević
fTorpedo runnersHrvatska
53Renata
Okretič
fTorpedo RunnersHrvatska
54Jelena
Đorđević
fGusariHrvatska
55Marko
Marinković
mGusariCroatia
56Aljoša
Smolnikar
mHoka One One SlovenijaSlovenija
57Miha
Škulj
mSlovenija
58Kristian
Ružić
mHrvatska
59ZORICA
TEMENT
fMARIBORSKI TEKAČISLOVENIJA
60DARKO
TEMENT
mMARIBORSKI TEKAČISLOVENIJA
61Lucas
Daels
mBelgium
62Andreja
Sivec
fKinVitalSlovenija
63Renata
Ševerdija
fTorpedo RunnersHrvatska
64Renata
Okretič
fTorpedo RunnersHrvatska
65Dražen
Šunjić
mKCIPT SamoborHrvatska
66Doris
Bilić
fHrvatska
67Iva
Buškulić
fTorpedo runnersHrvatska
68Ana
Rumiha
fPokret OdmoraCroatia
69Simon
Batistič
mŠD Elektro PrimorskaSlovenija


Sunny i urban

  Ime i prezime Spol Klub Država
1Nina
Blečić
fSRK RikaHrvatska
2Vera
Franc
fOK Kapela, ZagrebHrvatska
3Goran
Poznanović
mA. K. PlitviceHrvatska
4Dražen
Šunjić
mKCIPT SamoborHrvatska
5Pavle
Kruljac
mSRK Alba/Be Fit GymHrvatska
6Vanja
Vukičević
mSrk PULSCroatia
7Primož
Kosmač
mSlovenija
8Alenka
Kosmač
fSlovenija
9Josipa
Pavlovic
fTorpedo runnersHrvatska
10Vedran
Mohorovičić
mHrvatska
11Kristina
Ljevar
fSrk AlbaHrvatska
12Gordan
Deluka
mTorpedo runnersHrvatska
13Andrej
Zaman
mŠD Tekači Vipavske dolineSlovenija
14Goran
Milohanic
mTk albona extrimHrvatska
15Kristina
Afrić
fHrvatska
16Ivana
Ivandija
fIndHrvatska
17Vjekoslav
Ivandija
mIndHrvatska
18Karla oblak
Oblak
fNuvolaslovenia
19Matic
Modic
mTK Ljubljanaslovenia
20Aljoša
Smolnikar
mHoka One One SlovenijaSlovenija
21Miha
Škulj
mSlovenija
22DARKO
TEMENT
mMARIBORSKI TEKAČISLOVENIJA
23Dražen
Šunjić
mKCIPT SamoborHrvatska
24Ana
Rumiha
fPokret OdmoraCroatia

Kids

  Ime i prezime Spol Klub Država
1Vito Ćosić
m/Hrvatska
2Vito Zohil
mHrvatska
3Mara Zohil
fHrvatska