Rezultati utrke

Rezultati Istralandia Run & Slide 2017 - ukupno

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
154Ivan KernjusTk Tar-VabrigaHrvatska00:40:04
256Ivan DiklićKaštelirHrvatska00:40:12
363Klaudio MedicaBbk GrožnjanHr00:41:09
412Bojan DodicRecreativo Rovinjsko SeloHrvatska00:41:32
581Marko HorvatTK Tar VabrigaHrvatska00:41:49
617Christian GalloDSR Uljanik maratonHrvatska00:41:51
7134Cristiano ZanellaItaly00:42:50
861Jasmin VidovićMaximvsHr00:44:15
9132Ekkehard MunzDeutsch00:44:34
10103Sandi LukšićTK Albona ExtremHRVATSKA00:44:50
1159Ivica SinčićKaštelirHrvatska00:44:58
1241goran dellabernardinadsr uljanikcroatia00:45:30
1355Ivan KostešićSRK PulsHrvatska00:46:12
1442Goran RudanR&iHr00:46:31
1593Ollagnier ElodieFrance00:46:47
16128VLADO ŠĆURDSR MARATON ULJANIK PULAHRVATSKA00:47:21
1799ROBI PERŠIĆT.K. Albona Extreme Labinhrvatska00:47:27
182Aleksandar OstojićKi Fa MenoHrvatska00:47:29
1938FABIAN SPONZAKi Fa MenoHrvatska00:47:29
2039Fabio PastrovicchioHrvatska00:47:38
2182Nikola RadićSD ProteusHR00:47:51
2230DINO UDOVIČIĆCroatia00:48:04
23119Vedran MocibobKarojbaHrvatska00:48:14
2497Patrik KontušTrickeriHrvatska00:48:22
25126Vladimir LjubešićSrk PulsHrvatska00:48:26
26112Tutard ChristopheFRANCE00:48:39
2740Goran MilohanicCroatia00:49:34
28121Viktor LazarićIstru volim jacro00:49:46
2919Dalibor BASTIJANČIĆDVD KanfanarHRVATSKA00:49:49
3092Alen DokušPomorska policija PulaHR00:49:54
3132Dražen TomićAdrenalinaHrvatska00:50:07
3269Lučano SOŠIĆT.K. Albona Extreme LabinHrvatska00:50:08
3322Damir SlavčićTrickeriHrvatska00:50:09
3436Enrico VidovićHrvatska00:50:10
3528Denis Drandićrun&funHrvatska00:50:19
36122Viliam GašpariniRun & funHrvatska00:50:27
3796Paolo MofardinSRU InfinitusHrvatska00:50:31
3826Davor SubotićUSR Pčelica00:50:34
3974Maja FerjančićSRU InfinitusHrvatska00:50:53
40101Ronald KorotajHR00:51:14
41117Vedran ValeHrvatska00:51:14
4260Janos KarsaiHungary00:51:54
43135Roberto BaričevićHrvatska00:52:35
4476Marina MilkovićHrvatska00:53:08
45102Roni RadošićSD ProteusHR00:53:28
46124Vinko PolčićPremium directHrvatska00:53:36
47127Vladimir KatanarSD ProteusHR00:53:39
48136Damir MateisHrvatska00:53:48
493Alfio Harićrun & funHrvatska00:53:59
5016Bruno FlegoOlimpik Umag00:53:59
5191Nina LadavacHrvatska00:53:59
52133Gloria ScartonItaly00:54:34
53116Vanja FestićBMKHrvatska00:54:38
54108Stanko RazbojnikovRun&funHR00:54:47
559Barbara KuharHrvatska00:55:06
56109Suzana LakovićHrvatska00:55:17
5753Ivan PauletićDSR Run & FunHrvatska00:55:18
58105Sandro DujmovićHR00:55:45
5965Koljka ScoriaINDHrvatska00:55:48
60129Zorana RiggiFLOWHrvatska00:55:53
61131Lorenzo CarraraItaly00:55:53
6249Igor GmazCroatia00:56:02
6318čedomir milevojolimpik umagcro00:56:05
6434Edvard CerkovnikUSR PčelicaHr00:56:14
65104Sandra MartinovićHR00:56:14
6647Igor CvitkoSD ProteusHR00:56:26
6784Maša JerinRun&funHR00:56:31
6887Nataša Milohanovićhrvatska00:57:07
6923Damir ČernacAK Maximvs PorečHrvatska00:57:11
7068Leon Kresina Karačić---HRV00:57:11
7173Maja SkroboUSR PčelicaHr00:57:28
7279Marko CerovacHR00:58:02
73111Toni BrožićSD ProteusHR00:58:05
7486Natali PilatHrvatska00:58:13
7537Ervin BonacaHrvatska00:58:29
7613Boris BlagonićGeogrupa SportHrvatska00:58:42
77118VEDRAN BOBIĆHRVATSKA00:58:48
7858Ivana BaćaSd TrickeriHrvatska00:58:56
7952Ivan LekoHrvatska00:59:20
8014Boris PlastićTK PulaHR00:59:47
8120Dalibor PetechTK PulaHrvatska00:59:58
8289Nina KarlićRovinjHrvatska01:00:03
8375Mani PlastićTK PulaHR01:00:11
84115Vanesa Peruško TopićTK PulaHrvatska01:00:11
8531Dragan BrečevićHrvatska01:00:23
8662Jasmina Vojnikovićhrvatska01:00:39
8745Igor MirkovićINDHrvatska01:00:44
8827Dejan BuićDSR Run&FunHrvatska01:01:29
8964klaudio antoncicnemahrvatska01:01:35
90125Višnja BukovacBK NovigradHrvatska01:01:45
9124Daniela PolčićPremium directHrvatska01:01:54
928Armida JelenicDZSR RovinjHrvatska01:02:16
9311Barbara Sintić Uhač/Hrvatska01:02:22
94106Sanja BonacaRun&FunHrvatska01:02:35
9550Ingrid KorenicHr01:02:41
9683Martina KorenicHr01:02:41
97113Valter PutinjaSD TrickeriHrvatska01:03:20
9866Kristina GrgorovicRun&FunKrvatska01:03:36
99107Sanja Cinkopan KorotajHR01:03:47
10080Marko BolkovićHrvatska01:04:59
10110Barbara StihovićHrvatska01:05:09
10248Igor CvekHrvatska01:05:09
10390Nina GrabrovicHrvatska01:05:09
104137Emili ZulijaniHrvatska01:05:21
10571Magda RomićRun&FunHrvatska01:06:03
1065Ana BarićDSR Maraton Uljanik PulaHR01:06:28
10785Mirjana Frantal JadreškoHrvatska01:06:46
10895Paola MočnikTk PulaHrvatska01:09:25
109120Viktor PijerovOLIMPIK UmagHrvatska01:10:25
1101Aleks Časar/Slovenija01:10:59
1116Ana Marija Časar Hribljan/Slovenija01:10:59
11257Ivana KostešićIndividualHrvatska01:12:59
11325Darko KajfešTK PulaHrvatska01:13:37
11472MAJA CETINATK PulaHRVATSKA01:13:37
11533Dunja PercanRun&funHrvatska01:15:33
116100Romina BilicRun&funHr01:15:34
1Adin HasićDNF
3Alma KrožnjakHrvatskaDNF
5Amira HasićHrvatskaDNF
6Ana TerlevićHrvatskaDNF
7Anđela RajkovićHrvatskaDNF
9Antonio RupčićHrvatskaDNF
10Antonio RupčićHrvatskaDNF
15Boris MiškovićKbk Budokai RovinjHrvatskaDNF
19Damir HodžićHrvatskaDNF
23Danijela VujovicSkok klub - srpHrvatskaDNF
27Diego HanCroatiaDNF
28Dragan DavidovićHrvatskaDNF
32Ena KrožnjakHrvatskaDNF
34ERIKA MOMIĆOK POREČHrvatskaDNF
35Erin RupčićHrvatskaDNF
37Gordana VukSkok klub - šrpHrvatskaDNF
38Igor KaršajNemaHrvatskaDNF
47IVANA JURIŠIĆHrvatskaDNF
48JAGODA JURIŠIĆHrvatskaDNF
50Janos KarsaiHungaryDNF
53Josip RajkovićHrvatskaDNF
56Jovanka KaticHrvatskaDNF
63LJUBOMIR JURIŠIĆHrvatskaDNF
64Maja PastuovićHrvatskaDNF
67Manuel BrnobićHrvatskaDNF
69Marija GašpariniHrvatskaDNF
70MARIJANA KRAJCARHrvatskaDNF
73Marko HorvatTK Tar VabrigaHrvatskaDNF
75Marko JelićInfinitusHrvatskaDNF
76Marko IvanovićKlub SkokRHDNF
77Martina NaranđaCroatiaDNF
78Matea IvanovićKlub SkokRHDNF
83Melisa PandžićHrvatskaDNF
86Mirjana MargetićDNF
87MIŠO MILINKOVIĆHrvatskaDNF
89Nataša Radolovic HorvatHrvatskaDNF
96Sandra ŠpisCroatiaDNF
97Sanela KrižmanićSD TrickeriHrvatskaDNF
100Sonja RupčićHrvatskoDNF
102Tamara MravunscKbk Budokai RovinjHrvatskaDNF
104Tihomir AbramovićHrvatskaDNF
110Vedran MočibobOlimpikHrvatskaDNF
116Zorana RiggiFlowHrvatskaDNF
128Kiara JankoHrvatskaDNF

Rezultati Istralandia Run & Slide 2017 - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
154Ivan KernjusTk Tar-VabrigaHrvatska00:40:04
256Ivan DiklićKaštelirHrvatska00:40:12
363Klaudio MedicaBbk GrožnjanHr00:41:09
412Bojan DodicRecreativo Rovinjsko SeloHrvatska00:41:32
581Marko HorvatTK Tar VabrigaHrvatska00:41:49
617Christian GalloDSR Uljanik maratonHrvatska00:41:51
7134Cristiano ZanellaItaly00:42:50
861Jasmin VidovićMaximvsHr00:44:15
9132Ekkehard MunzDeutsch00:44:34
10103Sandi LukšićTK Albona ExtremHRVATSKA00:44:50
1159Ivica SinčićKaštelirHrvatska00:44:58
1241goran dellabernardinadsr uljanikcroatia00:45:30
1355Ivan KostešićSRK PulsHrvatska00:46:12
1442Goran RudanR&iHr00:46:31
15128VLADO ŠĆURDSR MARATON ULJANIK PULAHRVATSKA00:47:21
1699ROBI PERŠIĆT.K. Albona Extreme Labinhrvatska00:47:27
172Aleksandar OstojićKi Fa MenoHrvatska00:47:29
1838FABIAN SPONZAKi Fa MenoHrvatska00:47:29
1939Fabio PastrovicchioHrvatska00:47:38
2082Nikola RadićSD ProteusHR00:47:51
2130DINO UDOVIČIĆCroatia00:48:04
22119Vedran MocibobKarojbaHrvatska00:48:14
2397Patrik KontušTrickeriHrvatska00:48:22
24126Vladimir LjubešićSrk PulsHrvatska00:48:26
25112Tutard ChristopheFRANCE00:48:39
2640Goran MilohanicCroatia00:49:34
27121Viktor LazarićIstru volim jacro00:49:46
2819Dalibor BASTIJANČIĆDVD KanfanarHRVATSKA00:49:49
2992Alen DokušPomorska policija PulaHR00:49:54
3032Dražen TomićAdrenalinaHrvatska00:50:07
3169Lučano SOŠIĆT.K. Albona Extreme LabinHrvatska00:50:08
3222Damir SlavčićTrickeriHrvatska00:50:09
3336Enrico VidovićHrvatska00:50:10
3428Denis Drandićrun&funHrvatska00:50:19
35122Viliam GašpariniRun & funHrvatska00:50:27
3696Paolo MofardinSRU InfinitusHrvatska00:50:31
3726Davor SubotićUSR Pčelica00:50:34
38101Ronald KorotajHR00:51:14
39117Vedran ValeHrvatska00:51:14
4060Janos KarsaiHungary00:51:54
41135Roberto BaričevićHrvatska00:52:35
42102Roni RadošićSD ProteusHR00:53:28
43124Vinko PolčićPremium directHrvatska00:53:36
44127Vladimir KatanarSD ProteusHR00:53:39
45136Damir MateisHrvatska00:53:48
463Alfio Harićrun & funHrvatska00:53:59
4716Bruno FlegoOlimpik Umag00:53:59
48116Vanja FestićBMKHrvatska00:54:38
49108Stanko RazbojnikovRun&funHR00:54:47
5053Ivan PauletićDSR Run & FunHrvatska00:55:18
51105Sandro DujmovićHR00:55:45
5265Koljka ScoriaINDHrvatska00:55:48
53131Lorenzo CarraraItaly00:55:53
5449Igor GmazCroatia00:56:02
5518čedomir milevojolimpik umagcro00:56:05
5634Edvard CerkovnikUSR PčelicaHr00:56:14
5747Igor CvitkoSD ProteusHR00:56:26
5823Damir ČernacAK Maximvs PorečHrvatska00:57:11
5968Leon Kresina Karačić---HRV00:57:11
6079Marko CerovacHR00:58:02
61111Toni BrožićSD ProteusHR00:58:05
6237Ervin BonacaHrvatska00:58:29
6313Boris BlagonićGeogrupa SportHrvatska00:58:42
64118VEDRAN BOBIĆHRVATSKA00:58:48
6552Ivan LekoHrvatska00:59:20
6614Boris PlastićTK PulaHR00:59:47
6720Dalibor PetechTK PulaHrvatska00:59:58
6831Dragan BrečevićHrvatska01:00:23
6945Igor MirkovićINDHrvatska01:00:44
7027Dejan BuićDSR Run&FunHrvatska01:01:29
7164klaudio antoncicnemahrvatska01:01:35
72113Valter PutinjaSD TrickeriHrvatska01:03:20
7380Marko BolkovićHrvatska01:04:59
7448Igor CvekHrvatska01:05:09
75120Viktor PijerovOLIMPIK UmagHrvatska01:10:25
761Aleks Časar/Slovenija01:10:59
7725Darko KajfešTK PulaHrvatska01:13:37

Rezultati Istralandia Run & Slide 2017 - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
193Ollagnier ElodieFrance00:46:47
274Maja FerjančićSRU InfinitusHrvatska00:50:53
376Marina MilkovićHrvatska00:53:08
491Nina LadavacHrvatska00:53:59
5133Gloria ScartonItaly00:54:34
69Barbara KuharHrvatska00:55:06
7109Suzana LakovićHrvatska00:55:17
8129Zorana RiggiFLOWHrvatska00:55:53
9104Sandra MartinovićHR00:56:14
1084Maša JerinRun&funHR00:56:31
1187Nataša Milohanovićhrvatska00:57:07
1273Maja SkroboUSR PčelicaHr00:57:28
1386Natali PilatHrvatska00:58:13
1458Ivana BaćaSd TrickeriHrvatska00:58:56
1589Nina KarlićRovinjHrvatska01:00:03
1675Mani PlastićTK PulaHR01:00:11
17115Vanesa Peruško TopićTK PulaHrvatska01:00:11
1862Jasmina Vojnikovićhrvatska01:00:39
19125Višnja BukovacBK NovigradHrvatska01:01:45
2024Daniela PolčićPremium directHrvatska01:01:54
218Armida JelenicDZSR RovinjHrvatska01:02:16
2211Barbara Sintić Uhač/Hrvatska01:02:22
23106Sanja BonacaRun&FunHrvatska01:02:35
2450Ingrid KorenicHr01:02:41
2583Martina KorenicHr01:02:41
2666Kristina GrgorovicRun&FunKrvatska01:03:36
27107Sanja Cinkopan KorotajHR01:03:47
2810Barbara StihovićHrvatska01:05:09
2990Nina GrabrovicHrvatska01:05:09
30137Emili ZulijaniHrvatska01:05:21
3171Magda RomićRun&FunHrvatska01:06:03
325Ana BarićDSR Maraton Uljanik PulaHR01:06:28
3385Mirjana Frantal JadreškoHrvatska01:06:46
3495Paola MočnikTk PulaHrvatska01:09:25
356Ana Marija Časar Hribljan/Slovenija01:10:59
3657Ivana KostešićIndividualHrvatska01:12:59
3772MAJA CETINATK PulaHRVATSKA01:13:37
3833Dunja PercanRun&funHrvatska01:15:33
39100Romina BilicRun&funHr01:15:34

Rezultati Istralandia Run & Slide 2017 - dječaci do 18 godina

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat

Rezultati Istralandia Run & Slide 2017 - djevojčice do 18 godina

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat