Ovog vikenda dvije utrke bile su u centru pozornosti sportske javnosti u Istri, a i šire.

Još u petak navečer startala je brutalna RAR ultra u kojoj su se u oštroj konkurenciji najizdržljivijim i najbržim pokazali Trickeri Compressport - Aleksandar Grah i Mauricijo Križmanić.

REZULTATI ULTRE

Tek nešto manje zahtjevna bila je light utrka gdje su naši predstavnici Corpo morto (nomen est omen) - Alfred Širol i Martin Čotar u uzbudljivoj sprinterskoj završnici osvojili srebrno odličje. Od njih očekujemo detaljan izvještaj.

REZULTATI LIGHT

U superlight kategoriji debi je imala Katarina Obrovac koja je vođena iskusnom rukom prošlogodišnjeg pobjednika Andrije Lukeža u cilj ušla kao 17. Vjerujemo da će joj to biti podstrijek za još bolje nastupe ubuduće.

REZULTATI SUPERLIGHT

U subotno popodne u Labinu je održana Atletska utrka Grada Labina. Pobijedio je Zoran Žilić koji se je sprintom 500 m prije cilja uspio odvojiti od na kraju drugoplasiranog Dalibora Gržetića. Treći je u cilj stigao Petar Bratulić. Od naših najbrži je bio Srđan Božić na 11. mjestu, dok je brončanu medalju u svojoj kategoriji osvojio Senad Hodžić.